HAKKIMIZDA

Anasayfa » Hakkımızda

Konya’da gelişmiş araç filosuna sahip Başaran Turizm’in kurduğu taksi firmamız olan Başaran Taksi Konya ile siz müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı amaçlıyoruz. Başaran Turizm’in zaman içindeki sayısız deneyimleri sayesinde, Başaran Taksi Konya kendi eksiklerini görüp tamamlayarak devam eden bir çalışma düzenine sahiptir. Konya’nın tüm bölgelerine hizmet veren durağımız aynı zamanda şehirlerarası taksi hizmetleri de vermektedir. Son derece konforlu, 700 litreden fazla bagaj kapasitesine sahip araçlarımızla siz müşterilerimize her zaman en iyisini sunmak için büyük bir özveriyle çalışıyoruz. Başaran Taksi Konya kadromuzdaki sürücülerimiz işlerinde usta, son derece deneyimli sürücülerdir. Güvenlik, temizlik, hız, konfor ve kalite iş anlayışımızı oluşturan yapıtaşlarımızdır.

7 gün 24 saat boyunca istediğiniz an istediğiniz yerde biz oradayız. Misyon olarak yolcu memnuniyetini ön planda tutan Başaran Taksi Konya, yolcu ihtiyaçlarını doğru anlamakta ve bunları karşılayarak gelişimini sürdürmektedir. Başaran Taksi Konya personel ve donanım açısından yüksek kalitede hizmet sunmaktadır. Araçlarımızın bakımı günü gününe takip edilmekte ve denetlenmektedir. Sizlere Covid-19 önlemleri kapsamında düzenli olarak dezenfekte edilen araçlarımızda aklınızın takılmayacağı güvenilir ve temiz bir yolculuk deneyimi sunuyoruz.

Hizmetlerimiz:
  • Konya Havaalanı Taksi
  • Konya Şehir İçi Taksi
  • Konya Çevre İllere Taksi
  • Özel Vito ile VIP Transfer

Konya Başaran Turizm olarak başladığımız bu yolda sizlerle birlikte büyüyoruz. Güvenli, konforlu, kaliteli, yenilikçi ve hijyenik hizmet anlayışımızı taşıyan ve kendi bünyemiz altında kurduğumuz firmalarımız Başaran Taksi Konya ve Başaran VIP Transfer ile sizlere en iyi hizmeti vermeyi sürdürüyoruz. Başaran Taksi Konya ile 7/24 hem Konya’nın her yerine hem de şehirlerarası taksi hizmeti sunuyoruz. Başaran VIP Transfer ile de hem şehir içi hem de şehirlerarası şoförlü transfer ve şoförlü araç kiralama hizmetleri sunuyoruz. Firmalarımızdaki tüm hizmetlerimizi aynı titizlik ve özenle, yolcu memnuniyetinden katiyen ödün vermeden siz değerli müşterilerimizle buluşturuyoruz.

Konya Başaran Turizm’e ulaşmak için buraya tıklayın.
Başaran VIP Transfer’e ulaşmak için buraya tıklayın.